Kozlík s cenou od presidenta, Méďa skokanem

I když to tak při pohledu z okna hotelu Slovan na zasněžené jebenické náměstí vůbec nevypadalo, rozdáním výročních cen na pátečním slavnostním zakončení, jenžto bylo orámováno mohutnou účastí závoďáků i rodičů, byla definitivně zakopána válečná sekyra letošní sezóny.
Čtveřice trenérů si skromně pochválila výsledky práce ve svých skupinách a poté už z rukou členů VV a českých reprezentantů Martina Jakše a Honzy Bartoně přebrali ti šťastnější z nominovaných výroční ceny klubu. To se nedá tak úplně říci o Kače Šefcové, které připadla cena Nezdar roku, o něco veseleji se tvářil Adam Záhorec s cenou pro Nováčka roku. Skokanem se stal Kuba Medek a cenou za mimořádný výkon byl VV oceněn Adam Továrek. Cenu presidenta pak zdvihl nad hlavu Vláďa Kozlovský.
Neformální část oslav se pak pokračovala na mnoha frontách až do kuropění a dala snad vzniknout nové tradici s finálovou kulinářskou show. Dle slibu jednoho z účastníků se příště přesunuje z Masarykova náměstí stylově na Štefánikovu ulici, kde si všichni opět zabékáme naše tradiční JEBENIK! JEBENIK! FfJb

vloženo: 1.5.17  autor článku: Fefáč